Logo agroceneo.pl

Filtry do koparek, dzwigów, ładowarek i innchy maszyn budowlanych!

agroceneo.pl - Twoi SPECJALIŚCI od filtracji

Filtry Donaldson - popularne produkty w naszym sklepie

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania wykorzystywane w produkcji gwarantują wysoką jakość, wydajność oraz trwałość. Filtry Donaldson polska cieszą się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników, którzy chętnie wracają po produkty tej marki. Także stosuje się je na pierwszy montaż w pojazdach wielu popularnych marek.


P556245 Filtr paliwa kartridż

Donaldson P 556245
14.34 zł

P550127 Filtr paliwa

Donaldson P 550127
22.63 zł

P550880 Filtr paliwa

Donaldson P 550880
47.23 zł

P551435 Filtr paliwa

Donaldson
102.88 zł

P553004 Filtr paliwa dokręcany

Donaldson P 553004
20.04 zł

P119410 Filtr powietrza dokładny

Donaldson P 119410
68.79 zł

P772580 Filtr powietrza

Donaldson P 772580
87.15 zł

P502433 Filtr oleju

Donaldson P 502433
55.01 zł

P551100 Filtr oleju pełnego przepływu

Donaldson P 551100
62.04 zł

Filtry do maszyn różnego typu

Filtry do maszyn budowlanych

Filtry do koparki Liebherr

Filtry to podstawa każdej maszyny, kupno doskonałych jakościowo filtrów to podstawa dobrej kondycji i długiego bezawaryjnego działania silnika i układu hydraulicznego koparki.

Filtry do koparek Hyundai

Doskonały stosunek jakości do ceny pozwala to podstawa naszej oferty filtrów hydraulicznych, jakie znajdziecie w naszym asortymencie. Znalezienie odpowiednich filtrów nigdy nie było tak łatwe! Sprawdz jak działa nasz sklep i ciesz się zakupami!

Filtry do koparek Komatsu

Możesz być pewny, że znalazłeś profesjonalistów w swojej dziedzinie, potrzebujesz pomocy w doborze filtra? Zadzwoń a chęcią pomożemy w poszukiwaniach odpowiedniego produktu!

O nas

W asortymencie sklepu znajdziesz kilka tysięcy zamienników systemu filtracji maszyn budowlanych, rolniczych oraz urządzeń stosowanych w przemyśle.

Zapewnią one doskonałą ochronę maszyny przed zanieczyszczeniem różnego typu układów, wydłużając czas ich bezawaryjnej eksploatacji. Pośród produktów znajdują się wyłącznie filtry najwyższej jakości, pochodzące od zaufanych producentów. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że kupujesz najlepsze filtry do twojego pojazdu!

Nasz asortyment

aj-filtry.pl - bogata oferta filtrów do zastosowan w przemyśle

Nasza oferta to głównie filtry do maszyn budowlanych i filtry przemysłowe do zastosowań w przemyśle. Stale pracujemy nad tym aby poszeżać nasz asortyment produktów z dziedziny filtracji.

Oferta ciągle poszeża się aby sprostać ciągle roznącym wymaganiom naszych klientów. W naszej ofercie znajdą się również filtry do maszyn rolniczych, filtry do ciągników rolniczych i innego typu maszy stosowanych w rolnictwie.

Filtry dla rolnictwa
Nasz asortyment - aj-filtry.pl
Nasz asortyment

Filtry do marek maszyn

Zapewniamy filtr do maszyn takich jak: Dostarczamy filtry m.in. do takich marek maszyn jak:

KUBOTA, LIEBHERR, MASSEY-FERGUSON, JCB, JOHN DEERE, KOBELCO, KOMATSU, HYUNDAI, HITACHI, ABAC, AHLMANN, ATLAS, BOBCAT, CASE, CAT CATERPILLAR, DAEWOO, DEMAG, DOOSAN, FAI, FERMEC, FIAT-HITACHI, FURUKAWA, GEHL, GEHLMAX, HANIX, HANOMAG, HINOWA, IHI, KRAMER, MITSUBISHI, NEUSON, NEW HOLLAND, O&K, PEL-JOB, SAMSUNG, SCHAEFF, SCHAFFER, TAKEUCHI, TEREX, VENIERI, VOLVO, WEIDEMANN, YANMAR, ZEPPELIN.

Filtry do maszyn budowlanych
Filtry do marek maszyn
Nasz asortyment

Separator oleju - separator do kompresora

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę - separator oleju do kompresora. Separator powietrze / olej do wielu popularnych marek maszyn - sprężarek producentów KAESER, ATLAS, COPCO, BOGE i wielu innych. Asortyment obejmuje większość kompresorów dostępnych w naszym kraju. Posiadamy filtry do kompresorów różnego typu.

Wkłady do separatorów oleju do kompresorów z naszej oferty zapewniają poprawne działanie maszyn, zapewnią odpowiedni poziom filtracji i ciśnienia powietrza w urządzeniu. Pamiętając o regularnej wymianie elementu filtrującego zapewniamy odpowiednie parametry pracy maszyny dzięki czemu pozwoli na długą i bezawaryjną pracę każdego urządzenia.

Filtry do maszyn różnego typu

Filtry do maszyn budowlanych

W ofercie sklep posiada, filtry do

filtry do ładowarek, filtry do spycharek, filtry do koparek, filtry do agregatów, filtry do ciągników, filtry do dźwigów, filtry do pojazdów, filtry do zagęszczarek, filtry do równiarek, filtry do walców, filtry do wozideł.

Mamy wszystko ...

filtry hydrauliczne, filtry powietrza, filtry kabinowe, filtry oleju silnikowego, filtry paliwa, filtry cieczy, filtry mocznika - AdBlue, separatory i jeszcze więcej filtrów w naszej ofercie! Przekonaj się sam!

Filtry do ciągników rolniczychr

Jesteś rolnikiem, właścicielem gospodarstwa rolnego i maszyn rolniczych, które ciężko pracują w polu, zapewniamy filtry do prawie każdego typu i marki maszyny rolniczej. Bezproblemowe i błyskawiczne wyszukiwanie, intuicyjna obsługa sklepu, super szybkie zakupy.