U mężczyzn po 50. roku życia często dochodzi do znacznego obniżenia libido. Wpływ na to na wiele czynników, związanych głównie z obniżeniem poziomu testosteronu, stosowaniem używek oraz ze schorzeniami cywilizacyjnymi. Aby uniknąć problemów ze wzwodem po 50-tce, można sięgnąć po dostępne bez recepty leki na potencję.

1. Leki na potencję bez recepty – jak działają?

2. Skuteczne leczenie obniżonego libido

Panowie nie lubią rozmawiać o swoich problemach z potencją, jednak w mniejszym lub większym stopniu dotykają one większości mężczyzn. Są powszechne zwłaszcza u starszych panów, w tym u mężczyzn, którzy przekroczyli 50. rok życia. Na szczęście, istnieje prosty sposób, by podnieść libido. Jest nim lek na potencję taki jak Kamagra.

Leki na potencję bez recepty – jak działają?

Skuteczność leków na potencję jest związana z sildenafilem. Jest to substancja, która powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki niej do ciał jamistych w penisie dociera więcej krwi, co powoduje ich dokładne wypełnienie. Tym samym mężczyzna osiąga wzwód i może utrzymać go przez cały czas trwania stosunku z partnerką. Co ważne, Kamagra działa wyłącznie, gdy odczuwa się podniecenie. Panom nie grozi zatem niekontrolowany wzwód, który pojawia się w najmniej oczekiwanym momencie.

Skuteczne leczenie obniżonego libido

Dzięki Kamagrze już po około godzinie od zażycia tabletki możliwe jest odbycie stosunku. Erekcję uzyskuje się już po pierwszym zastosowaniu preparatu, a jego skuteczność nie zmniejsza się, jeżeli zażywa się go regularnie.